Sun Ekspert to firma zajmująca się dekoracją okien oraz technicznymi przesłonami okiennymi. 

Zajmujemy się szyciem rolet rzymskich, zasłon i firan. Oferujemy Państwu również pomoc w zaprojektowaniu dekoracji okiennych i w wyborze odpowiednich tkanin. Nasza realizacja przebiega od pomiaru i rozmowy z Klientem, podczas której pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań, poprzez indywidualnie przygotowaną wycenę, kończąc na montażu i zawieszaniu gotowych dekoracji.

Proponujemy również doradztwo, sprzedaż i montaż osłon okiennych i karniszy. Mamy w swojej ofercie m.in. roletyżaluzjeplisy, karnisze rurkowe, systemy panelowe oraz szyny. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przez pracę w branży pozwala nam służyć Klientom profesjonalną pomocą przy doborze odpowiednich rozwiązań. 

Nasza firma mieści się w Warszawie przy al. Rzeczypospolitej 18. Na miejscu możecie Państwo zobaczyć ekspozycję oferowanych przez nas produktów.

Proponujemy również pomiar i doradztwo bezpośrednio w Państwa domach. Działamy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości, gdzie oferujemy bezpłatny pomiar. Przy pomiarach, które odbywają się powyżej 50km od Warszawy, rozliczamy z Klientem tylko koszt dojazdu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie, odwiedzenia naszej firmy w Warszawie oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Na naszym Facebook'owym profilu znajdą Państwo aktualne promocje i zniżki.